SE MNOU ROZKVETETE VY I VAŠE PODNIKÁNÍ

KOUČOVÁNÍ

 • Koučováním se mnou získáte parťáka a už na nic nebudete sama, podržím vás a dodám vám důvěru v sebe i vaše projekty v době, kdy to budete nejvíc potřebovat.
 • Nastavíme si cíle pro rok 2021 a vypracujeme plán.
 • Podíváme se vaše sabotéry, kteří vás "chrání" před úspěchem.
 • Jestliže máte podnikání, pomůžu vám je přetavit do online podoby a najít vaše ideální klienty, pro které budeme tvořit ideální služby na míru tak, aby to bavilo nejen je, ale hlavně i vás. Budu ve vás a váš projekt věřit i ve chvílích, kdy to budete chtít vzdát, podržím vás a společně to zvládneme!

Koučování je kombinace individuálního poradenství, osobní zpětné vazby a prakticky orientovaného tréninku. Účelem je dosahování profesního a osobnostního rozvoje. Koučování není psychoterapie.I když koučování může mít někdy podobný efekt jako psychoterapie, není ho dosaženo aplikací psychologických a psychoterapeutických teorií, ale díky vlastní cestě, kterou si klient k výsledku najde. 

Budu vaší oporou v oblasti:

Zdraví: Zajímám se o výživu a celkové zdraví těla, mysli i duše. Mám v plánu si udělat tento rok akreditaci na výživového poradce, abych mohla pomoct lidem i se vztahem k tělu samotnému a pomohla jim lépe porozumět, jak tělo funguje a jak dosáhnout co nejlepších výkonů

Vaření: Specializuji se na rostlinnou stravu a dokážu vám poradit s čímkoli, co se daného tématu týče. Zabývám se rostlinnou stravou 15 let. Když jsem žila v Anglii začínali jsme s přítelem vařit pro druhé a toto byl náš první projekt. Podívat se na něj můžete zde.

Ať už jde o odzkoušený recept na rodinnou oslavu, kde mají přijít dva vegani a vy nevíte, jak je pohostit nebo byste ráda vyzkoušela nový recept, abyste doma nejedli stále to samé, napište a něco společně vytvoříme. Někdo ve vašem okolí přešel na rostlinnou stravu a vy byste jim ráda porozuměla a podpořila? Dám vám potřebné materiály, informace, tipy na film či knížku, abyste mohla být svým blízkým ještě blíž. Chcete se naučit vařit z rostlinných produktů? Chcete vědět jak nahradit vajíčko nebo jak si vyrobit doma vegan párek či sýr? Napište mi.

Zero Waste: Je vám téma blízké a ráda byste se dozvěděla vice? Organizuji workshopy na téma Jak mít domácnost bez chemických prostředků, Jak omezit odpad a být víc ohleduplný k přírodě.

Osobní rozvoj: sama se tomuto tématu věnuji hodně intenzivně, pracuji s traumaty, s asociačními vzory, které nám často brání se posunout kupředu. Vydáme se společně na cestu za lepším sebepoznáním a sebevědomím, ze které vaše cíle budou dosažitelnější, než kdy před tím.

Pohyb: Mojí celoživotní láskou je tanec, pohyb. Takže jestli jste si už dlouho říkala, že je na čase něco začít dělat, napište a jdeme na to! Můžete se těšit na živé vysílání nebo předem nahrané videa, či studijní materiály. Záleží, co vám bude vyhovovat nejvíce.

DIY = Miluju tvoření, takže ve vás ráda probudím vaše kreativní já nebo třeba vymyslím aktivitu pro děti.

KONVERZACE V ANGLIČTINĚ

Mám vytvořené prezentace na různé témata od Business angličtina, přes angličtinu na dovolené (aneb dovolená bez cestovky a průvodce) po programy pro děti (učila jsem AJ ve školce i na základní škole). Moji misí je umožnit mým klientůmse spojit s okolním světem - nebát se mluvit, cestovat, učit se od zahraničních expertů nebo získat lepší pracovní pozici či navázat zahraniční kontakty. Pomůžu s přípravou na ústní maturitní zkoušku z AJ.

SLUŽBY VIRTUÁLNÍ ASISTENTKY, MENTORING

 • Přepis mluveného slova do textu, korektura.
 • Tvorba PDF dokumentů pro váš magnet/e-book či pracovní sešit ke kurzu.
 • Tvorba a test nového kurzu ši služby.
 • Správa emailu, komunikace se zákazníky, nastavení procesů, automatizace (MailerLite, EcoMail).
 • Úpravy webu (WP), tvorba webu (Webnode).
 • Poradím v oblasti marketingu, koukneme na váš branding, vymyslíme novou službu a rovnou i prodejní kampaň.
 • Spolu to vymyslíme a já vám to potom pomůžu uvést do praxe nebo na váš web.

Delegováním věcí na mě získáte více času pro sebe i své podnikání, plus za vás můžu převzít takové ty nudné záležitosti, které vás nebaví a jen s nimi ztrácíte energii.

Obrátit se na mě můžete i s hledáním hotelu a programu na rodinnou dovolenou. Zařídím za vás telefonování, emaily, najdu informace,..

Zařídím za vás veškerý online nákup, ať už jde o nákup jídla, dárku k narozeninám či nového nábytku.

Plus se vzdělávám v marketingu, takže se ráda podělím o získané vědomosti, pomůžu s reklamou na FB, na co si dát pozor nebo jak získat více zákazníků.

A v neposlední řadě byste o mně měla vědět, že miluju organizování. To znamená, že jestli potřebujete naplánovat dovolenou, narozeninovou párty, firemní večeři či večírek, nebo třeba jen potřebujete zorganizovat sama sebe = jsem váš člověk.

Vyžívám se v dekoracích, spojení praktičnosti s elegancí. Ráda navrhuji změny či upgrady doma, na zahradě nebo v restauraci (tam jsem dřív pracovala). Prostě v prostoru vidím, jak jinak by se mohl poskládat gauč v obýváku, aby vznikla pohodlnější odpočinková zóna nebo aby se do obýváku vešlo více lidí. Co v kuchyni prohodit nebo jak zorganizovat, aby práce byla efektivnější a rychlejší - tomu mě učili před lety v práci - 5*hotel The Grove, London.

REFERENCE

Nikki Sapíková 

Jedno malé přiznání a recenze v jednomUž dlouhou dobu, v podstatě možná celý život, jsem byla nespokojená sama se sebou. Se svým pohledem na svět, svým chováním. Ještě než se narodil Matýsek jsem se snažila na sobě pracovat, četla různé seberozvojové časopisy, které mi ale vůbec nepomohly. Po Matyho narození jsem na sobě pracovala víc, ale stále jsem měla pocit, že stagnuji, že se to nikam nehýbe. Letos jsem dokonce byla i na kineziologii, která mi taky moc nepomohla. Zvrat ovšem nastal 15. 7. 2020, kdy jsem měla první videohovor se svou teď už koučkou a dovolila bych si říct i kamarádkou Eliška EliPoli Polická. Potkaly jsme se vlastně úplnou náhodou ve skupině pro online podnikatelky, kam Eliška v rámci měsíce nabízení VIP služeb napsala inzerát, já jí to okomentovala, protože to byla vážně zajímavá nabídka, ale mimo mé finanční možnosti. Asi měsíc po tom, co jsem příspěvek okomentovala, mi v messengeru přistála zpráva od Elišky, kde se mě ptala proč by spolupráce nebyla možná a tak. No a vesmír/osud/Bůh tomu tak chtěl, abychom my dvě začaly spolupracovat. Před naším prvním rozhovorem jsem se strašně bála, že si nebudeme sedět, což je u osobního kouče dost podstatné, ale naštěstí se mé obavy nenaplnily a s Eliškou jsme si sedly úplně skvěle. Pomáhá mi najít cestu, kterou se vydat, abych dosáhla svých cílů. Skvělé je, že je opravdu jen průvodkyní a na všechno si s její pomocí přicházím sama. Protože kdo mě zná, tak ví, že nikdy nikoho druhého neposlechnu a vše si dělám podle sebe, i když je to totální pitomost Od té doby, co znám Elišku, se v mém životě dějí neskutečné věci. Sice spolupracujeme teprve 2 měsíce, ale já mám pocit, že mám za sebou už alespoň jeden mílový krok. Sice jich mám ještě hodně před sebou, ale už teď jsou ty změny patrné. Přitahuji k sobě úžasné lidi, za které jsem dnes a denně vděčná, vztah s Matýskem se o dost zlepšil, už se tolik nebojím cizích lidí (ano, bála jsem se mluvit s cizími lidmi, že řeknu nějakou blbost, budou se mi smát atd.). A hlavně, už nepřemýšlím nad tím, co nemám, ale jsem vděčná za to, co mám, a světe div se, ono to opravdu funguje. Poprvé v životě můžu říct, že jsem OPRAVDU ŠŤASTNÁ. Děkuji Eliško a těším se, kam se s tvou pomocí budu dostávat dál a dál 

Mgr. Martina Taubrová, BFRP

Mezinárodně registrovaný praktik Bachových esencí

Eliška byla jedním z testerů mého online kurzu. Velmi mne překvapilo, jak byly její poznámky podrobné. Opravdu poctivě prošla celý kurz a dodala celkové hodnocení. Všimla si i věcí, které jsme několikrát přehlédli. Takového testera si přejete mít! 

Angličtina

45 min = 250 Kč

1 h = 333 Kč