Jmenuji se Eliška a pomáhám lidem žít šťastnější život.

Jsem věčný optimista a vždy se snažím najít řešení.
Věřím, že se na věci můžeme dívat z více úhlů a záleží jen na nás, jaký si vybereme.

Mým snem je otevřít si edukativně spirituální centrum. Cestuji, abych objevila to pravé místo, a také proto, abych se mohla inspirovat světem, ve kterém žijeme a hledat odpovědi na mé otázky.
Věřím, že vše se děje z nějakého důvodu, věřím v energii a sílu.

A právě energii a sílu bych ráda v ženách probouzela. Abychom mohli společně tvořit lepší budoucnost.


Moje silné stránky

1. Vysoká úroveň kreativnosti, intuice a empatie.

2. Rychlé získávání dovedností.

3. Rozumím více tématům.

4. Přehled a propojování.

5. Velké nadšení, zapálenost s kapkou workoholismu.

6. Přizpůsobivost.

A jakožto typická panna jsem velmi pečlivá, pracovitá, mám logické myšlení, jsem přátelská, trpělivá, lehce navazuji vztahy a dokážu skvěle komunikovat.
Jsem otevřená, ráda se vzdělávám a jsem spolehlivá.


Jaké jsou mé koníčky a s čím vám moc ráda pomůžu

Osobní rozvoj Sama se tomuto tématu věnuji hodně intenzivně, pracuji s traumaty, s asociačními vzory, které nám často brání se posunout kupředu. Vydáme se společně na cestu za lepším sebepoznáním a sebevědomím, ze které vaše cíle budou dosažitelnější, než kdy před tím.

Online podnikání Pomůžu vám odhalit, kdo je váš ideální klient a jaké služby či produkty pro ně můžete tvořit. Probereme společně vše, co se týče marketingu, emailingu, webu a vaší prezentace na sociálních sítích.
Zjistíme jaké strachy vám brání v hojnosti a lehkosti. Koukneme se společně na vaše plány a nastavíme podmínky takové, abyste vašeho cíle v podnikání dosáhli. Během toho budeme pracovat na odstranění vašich limitujících přesvědčení a případných sabotérů, kteří by se vás snažili "chránit" před úspěchem. Jaké sabotéry máte můžete zjistit zde - test je v angličtině.

Zdraví Zajímám se o výživu a celkové zdraví těla, mysli i duše. Mám v plánu si udělat akreditaci na výživového poradce, abych mohla pomoct lidem i se vztahem k tělu samotnému a pomohla jim lépe porozumět, jak tělo funguje a jak dosáhnout co nejlepších výkonů

Vaření Specializuji se na rostlinnou stravu a dokážu vám poradit s čímkoli, co se daného tématu týče. Zabývám se rostlinnou stravou 15 let. Když jsem žila v Anglii, začínali jsme s přítelem společně dělat projekt - vařit pro druhé a toto byl náš web, který jsem tvořila. Podívat se na něj můžete zde.

Ať už jde o odzkoušený recept na rodinnou oslavu, kde mají přijít dva vegani a vy nevíte, jak je pohostit nebo byste ráda vyzkoušela nový recept, abyste doma nejedli stále to samé, napište a něco společně vytvoříme. Někdo ve vašem okolí přešel na rostlinnou stravu a vy byste jim ráda porozuměla a podpořila? Dám vám potřebné materiály, informace, tip na dokument či knížku, abyste mohla být svým blízkým ještě blíž. Chcete se naučit vařit z rostlinných produktů? Chcete vědět jak nahradit vajíčko nebo jak si vyrobit doma vegan párek či sýr? Napište mi.

Zero Waste Je vám téma blízké a ráda byste se dozvěděla vice? V Anglii jsem pořádala workshopy na téma: Jak mít domácnost bez chemických prostředků, Jak omezit odpad a být víc ohleduplný k přírodě, Jak si vyrobit čistící prostředky a kosmetiku bez chemie pomocí esenciálních olejů.

Pohyb Mojí celoživotní láskou je tanec, pohyb. Zajímám se také o yogu, a její benefity pro naše tělesné i duševní zdraví. Vyzkoušela jsem řadu sportů a různých aktivit, takže jestli jste si už dlouho říkala, že je na čase něco začít dělat, napište a vymyslíme společně, jaká aktivita by vám seděla nejvíce.

Miluju tvoření, takže ve vás ráda probudím vaše kreativní já nebo třeba vymyslím aktivitu pro děti.
Popřípadě vyrobím propagační materiál pro vaše podnikání nebo spracuji e-book a jiné.

Angličtina Když mi na škole říkali, že je angličtina jednoduchá a že na tom není nic složitého, nevěřila jsem. Byla to pro mě španělská vesnice a spolužáci se mi jen smáli, když jsem řekla něco špatně. Zlom nastal, když jsem se po gymplu odstěhovala do Londýna a musela jsem začít komunikovat každý den. A co se stalo? Já se do angličtiny zamilovala! Přišla jsem na to, jak si s angličtinou může člověk hrát, jak nad ní vyzraje. Našla jsem svoji druhou polovičku, se kterou se bavím už čtvrtý rok denně jen anglicky, takže se angličtina stala mým denním chlebem, nehledě na to, kde zrovna jsem. A díky pracovním zkušenostem jsem zjistila, že mě baví angličtinu učit dál. Mám zpracované prezentace na různá témata od Business angličtiny, přes angličtinu na dovolené (aneb dovolená bez cestovky a průvodce) po programy pro děti (učila jsem AJ ve školce, na základní škole i v rámci soukromých hodin). Mojí misí je umožnit svým studentům se spojit s okolním světem - nebát se mluvit, cestovat, učit se od zahraničních expertů nebo získat lepší pracovní pozici či navázat zahraniční kontakty. Pomůžu s přípravou na ústní maturitní zkoušku z AJ. Ráda si popovídám i o cestování. Žila jsem v Anglii a na Novém Zélandu, momentálně žiji v Itálii. Navštívila jsem Filipíny, Fiji, Čínu, Itálii, Rumunsko, Ukrajinu, Rusko, a mnoho dalších krásných zemí. Ráda se s vámi o své příběhy podělím.

Zdokonalte se v angličtině, společně překonáme vaše strachy z mluvení anglicky.

Chcete v životě udělat změnu? Nečekejte, až se něco změní samo.

Udělejte první krok tím, že mi napíšete a společně se domluvíme na těch dalších.

A krůček po krůčku se dostaneme do vašeho cíle.

Vždy je nejtěžší udělat první krok.

Nenechejte svou budoucnost čekat, běžte jí naproti.


MÁTE ZAJEM O SPOLUPRÁCI ?