PŘÍBĚHY MÝCH MILOVANÝCH KLIENTŮ

Bára Vlášková

Webdesigner

Jestli hledáte někoho, kdo vám změní život k lepšímu, je to právě Eliška. Je totiž neuvěřitelně všestranná a to mi vyhovuje. Raději budu řešit vícero věcí s jedním člověkem. Zvláště ty osobnější, což při spolupráci s asistentkou jednoho dne prostě nastane. Občas si zkrátka chcete zanadávat, nebo "poplakat" nad tím, jak se vám zrovna nedaří :). Nezdráhá se za mě napsat
e-mail klientovi, kterému já už nevím, co bych odpověděla. Na tři hodiny si se mnou sedne a rozplánuje všechny úkoly na dalších 14 dní a zjistí, že si ten víkend volna můžu dovolit, i když mě to tak už měsíce nepřipadá. V čemkoliv vidí příležitost k delegování, to mi navrhne. A co víc, ještě spolu každý týden anglicky konverzujeme, takže se přestávám ostýchat jít do světa.

Ivo Koblasa


Dovolte mně, abych zhodnotil a zároveň Vám poděkoval za naši spolupráci. Již delší dobu se spolu učíme anglickému jazyku. Díky Vaší přirozené vnímavosti jsem překonal ostych z vedení hovorů v angličtině. Vámi připravené hodiny vždy na sebe plyně navazují a korespondují s mojí aktuální znalostí daných témat. Plynule mě posunují dále.

Velmi Vám děkuji.

Jana Jílková

Zakladatelka projektu Zdraví3v1

S Eliškou se znám sice jen krátce, ale už teď má na mě vliv. Chci posunout můj projekt z koníčka na podnikání, ale brzdí mě různé technické věci i nastavení v hlavě. Už nějakou dobu vidím, že potřebuji pomoc.

A Vesmír mi poslal Elišku. Já jsem nadšená, máme stejné hodnoty, hodně podobný náhled na život... Po první konzultaci jsem byla úplně v jiné energii, Eliška mě doslova "nabila". Vyhovuje mi její laskavé, chápající, a zároveň pevné vedení. Díky tomu si zvědomuji různé věci, které jsem nevěděla, a společně s Eliškou je postupně řešíme. Pokud také potřebujete nakopnout, posunout se, objevit a uzdravit vzorce, které vás omezují, je Eliška první volbou

Je prostě skvělá!

Mgr. Martina Taubrová, BFRP

Mezinárodně registrovaný praktik
Bachových esencí

Eliška byla jedním z testerů mého online kurzu. Velmi mne překvapilo, jak byly její poznámky podrobné. Opravdu poctivě prošla celý kurz a dodala celkové hodnocení. Všimla si i věcí, které jsme několikrát přehlédli. Takového testera si přejete mít! 

Mason Buttaro


Eliška was extremely helpful. She helped me through a very difficult time of my life by always being professional yet super friendly. She also asked the right questions to help me question my choices in life at that time to be able to achieve self improvement. Thank you Eliška! 

Nikki Sapíková

Zakladatelka značky NiniSew

Jedno malé přiznání a recenze v jednom. Už dlouhou dobu, v podstatě možná celý život, jsem byla nespokojená sama se sebou. Se svým pohledem na svět, svým chováním. Ještě než se narodil můj syn jsem se snažila na sobě pracovat, četla různé seberozvojové časopisy, které mi ale vůbec nepomohly. Po synově narození jsem na sobě pracovala víc, ale stále jsem měla pocit, že stagnuji, že se to nikam nehýbe. Letos jsem dokonce byla i na kineziologii, která mi taky moc nepomohla. Zvrat ovšem nastal 15. 7. 2020, kdy jsem měla první videohovor s Eliškou. Vesmír/osud/Bůh tomu tak chtěl, abychom my dvě začaly spolupracovat. Před naším prvním rozhovorem jsem se strašně bála, že si nebudeme sedět, což je u osobního kouče dost podstatné, ale naštěstí se mé obavy nenaplnily a s Eliškou jsme si sedly úplně skvěle. Pomáhá mi najít cestu, kterou se vydat, abych dosáhla svých cílů. Skvělé je, že je opravdu jen průvodkyní a na všechno si s její pomocí přicházím sama. Protože kdo mě zná, tak ví, že nikdy nikoho druhého neposlechnu a vše si dělám podle sebe, i když je to totální pitomost. Od té doby, co znám Elišku, se v mém životě dějí neskutečné věci. Sice spolupracujeme teprve 2 měsíce, ale já mám pocit, že mám za sebou už alespoň jeden mílový krok. Sice jich mám ještě hodně před sebou, ale už teď jsou ty změny patrné. Přitahuji k sobě úžasné lidi, za které jsem dnes a denně vděčná, vztah se synem se o dost zlepšil, už se tolik nebojím cizích lidí.
A hlavně, už nepřemýšlím nad tím, co nemám, ale jsem vděčná za to, co mám, a světe div se, ono to opravdu funguje
. Poprvé v životě můžu říct, že jsem OPRAVDU ŠŤASTNÁ.
Děkuji Eliško a těším se, kam se s tvou pomocí budu dostávat dál a dál.
PS: pokud toužíte změnit svůj život, běžte do toho s Eliškou, chybu určitě neuděláte.